PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

přehled je průběžně aktualizován

program pražských představení   |   zájezdy

DIVADLO ABC Praha
Vodičkova 28, Pasáž U Nováků, 110 00 Praha 1, tel :224 215 943, vstupenky
březen 2017    
24. 3. pátek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
28. 3. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
duben 2017    
6. 4. čtvrtek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
26. 4. středa 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
květen 2017    
9. 5. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
25. 5. čtvrtek 19:30 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
30. 5. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
červen 2017    
28. 6. středa 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
29. 6. čtvrtek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
30. 6. pátek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego

 

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha
Praha 1, Jungmannova 31, tel. pokladna 224 946 436, vstupenky
březen 2017    
30. 3. čtvrtek 19:00 S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
duben 2017    
3. 4. pondělí 19:00 S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
11. 4. úterý 19:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
18. 4. úterý 19:00 ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
19. 4. středa 11:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams veřejná generálka
21. 4. pátek 11:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams veřejná generálka
22. 4. sobota 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams PREMIÉRA
26. 4. středa 19:00 BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon ZRUŠENO kvůli změně v Národním divadle
květen 2017    
7. 5. neděle 17:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
21. 5. neděle 19:00 ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
22. 5. pondělí 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
28. 5. neděle 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
červen 2017    
22. 6. čtvrtek 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams

 

DIVADLO PALACE Praha
Jalta,Václavské náměstí 43, Praha 1, tel:. 224 228 814, pokladna@divadlopalace.cz, vstupenky
březen 2017    
23. 3. čtvrtek 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
duben 2017    
1. 4. sobota 15:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
5. 4. středa 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
květen 2017    
12. 5. pátek 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
červen 2017    
21. 6. středa 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier

 

DIVADLO U HASIČŮ Praha
Praha 2, Římská 45, vstupenky tel.: 222 518 716, 222 516 910, vstupenky
březen 2017    
27. 3. pondělí 19:00 HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
duben 2017    
7. 4. pátek 19:00 LO STUPENDO, Ken Ludwig
květen 2017    
19. 5. pátek 19:00 RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
červen 2017    
11. 6. neděle 19:00 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
15. 6. čtvrtek 19:00 VSTUPTE !, Neil Simon

 

HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY - přehled je průběžně aktualizován
BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
25. 3. sobota 19:30 TŘEBOŇ Divadlo J.K.Tyla
     
5. 4. středa 19:00 ŠTĚTÍ Kino
     
13. 4. čtvrtek 19:00 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM Společenský dům
     
14. 4. pátek 19:00 NOVÝ JIČÍN Beskydské divadlo
     
15. 4. sobota 19:30 LUHAČOVICE Divadlo
     
21. 4. pátek 18:00 OSEK Dům kultury Stropník
     
2. 5. úterý 19:00 DOLNÍ BENEŠOV Kulturní dům
     
3. 5. středa 18:00 OSTRAVA Polanka Kino Retrostar
     
10. 5. středa 19:00 SEZIMOVO ÚSTÍ II Spektrum
     

 

DRAHÁ MATHILDA, Israel Horovitz
19. 3. neděle 19:30 HORNÍ POČERNICE Divadlo
     
28. 3. úterý 19:00 JABLONEC NAD NISOU Divadlo
     
21. 5. neděle 19:00 VIMPERK
     

 

DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
1. 4. sobota 19:00 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ Kino u radnice
     
19. 6. pondělí 19:00 ČESKÁ LÍPA Divadlo
     

 

FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
9. 4. neděle 19:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ Sál kulturního zařízení
     
10. 4. pondělí 19:00 NOVÝ JIČÍN Beskydské divadlo
     
25. 6. neděle 19:00 ČESKÁ TŘEBOVÁ Kulturní dům
     

 

HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
2. 4. neděle 19:00 PLZEŇ KD Peklo
     
14. 5. neděle 19:30 KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ KD
     
18. 6. neděle 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     

 

LO STUPENDO, Ken Ludwig
21. 8. pondělí 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Metropol
     

 

NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, Aldo Nicolaj
15. 6. čtvrtek 19:00 ROUDNICE NAD LABEM Kulturní dům
     
14. 7. pátek 19:30 LUHAČOVICE Lázenské divadlo
     
19. 7. středa 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Metropol
     
20. 7. čtvrtek 20:00 TURNOV Areál Semihorské léto- open air
     
21. 7. pátek 20:00 CHLUM Divadlo
     

 

POLIB TETIČKU ANEB NIKDO NENÍ BEZ CHYBY, Simon Williams
30. 3. čtvrtek 19:00 ODRY Dělnický dům
     
31. 3. pátek 19:00 BOSKOVICE Sokolovna
     
3. 5. středa 19:00 DÉČÍN Městské divadlo
     
8. 5. pondělí 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     
13. 5. sobota 18:00 ŠTEPANKOVICE u Opavy KD
     
14. 5. neděle 19:00 SLUŠOVICE Nová Sokolovna
     

 

POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
29. 3. středa 19:00 KOMÁROV Kulturní dům
     
15. 5. pondělí 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     
27. 5. sobota 19:30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ Divadlo B. Němcové
     
3. 6. sobota 19:00 VYŠEHRAD - letní scéna Vyšehraní
     
3. 6. sobota 19:30 TURNOV Letní kino festival www.festivalnajizere.cz
     
13. 6. úterý 19:30 KLATOVY Divadlo
     

 

PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
11. 4. úterý 19:30 HORNÍ BEŘKOVICE Multicentrum
     
21. 5. neděle 16:00 ZBÝŠOV u Brna Městské kulturní centrum
     
21. 5. neděle 19:00 ZBÝŠOV u Brna Městské kulturní centrum
     
18. 8. pátek 21:00 VIMPERK Kino letní scéna
     

 

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
26. 3. neděle 19:30 ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
     
3. 4. pondělí 19:00 PELHŘIMOV Divadlo
     
4. 4. úterý 19:00 MEZIBOŘÍ u Litvínova Kino
     
20. 4. čtvrtek 19:30 UHŘINĚVES Divadlo U22
     
17. 5. středa 19:30 PŘEROV Městský dům
     
18. 5. čtvrtek 19:00 JESENEC KD
     
10. 8. čtvrtek 19:30 HOSTÍN U PÍSKU letní scéna
     
11. 8. pátek 20:00 CHRUDIM Klášterní zahrady
     
12. 8. sobota 19:00 HORNÍ BEČVA Kulturní dům
     
13. 8. neděle 19:00 HÁJ VE SLEZSKU Mlýn u vodníka Slámy
     
23. 8. středa 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY venkovní scéna
     
24. 8. čtvrtek 19:00 TURNOV Areál Sedmihorského léta - open air
     
28. 8. pondělí 19:00 ZÁMEK NEBÍLOVY u Plzně
     

 

ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
26. 3. neděle 19:00 PLZEŇ Měštanská beseda
     
11. 6. neděle 19:00 OLOMOUC Kino Metropol
     
12. 6. pondělí 19:00 UHERSKÝ BROD Dům kultury
     

 

S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
26. 3. neděle 19:30 BRNO Rubín
     
23. 4. neděle 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     
24. 5. středa 19:00 KD ZAHRADA PRAHA 11 CHODOV - 300. repríza 300. repríza
      předprodej / on-line

 

SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
23. 4. neděle 19:00 OLOMOUC Reduta
     
24. 4. pondělí 19:00 ŠTERNBERK Kulturní dům
     
25. 4. úterý 19:00 OSTRAVA Dům kultury Akord
     
27. 4. čtvrtek 19:00 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU Pelclovo divadlo
     
29. 4. sobota 19:00 PARDUBICE Východočeské divadlo
     
1. 5. pondělí 19:00 VSETÍN Dům kultury
     
2. 5. úterý 19:00 Frenštát pod Radhoštěm Kulturní dům
     
10. 5. středa 19:00 KRNOV Divadlo
     
11. 5. čtvrtek 19:00 OPAVA Kino Mír
     
12. 5. pátek 19:00 VRATIMOV Kulturní dům
     
13. 5. sobota 19:00 HAVÍŘOV KD Petra Bezruče
     
19. 5. pátek 19:00 TÁBOR Divadlo O. Nedbala
     
5. 6. pondělí 19:30 PRAHA Uhříněves Divadlo U22
     
6. 6. úterý 19:00 NOVÝ BOR Městské divadlo
     
7. 6. středa 19:00 BRATISLAVA Dubravka
     
8. 6. čtvrtek 19:00 ZNOJMO Městské divadlo
     
20. 6. úterý 19:00 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ Kino
     
21. 6. středa 19:00 PÍSEK Divadlo F:Šrámka
     
2. 7. neděle 19:30 TŘEBOŇ Divadlo
     

 

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
24. 4. pondělí 19:00 BENEŠOV KD KARLOV
     
26. 5. pátek 19:30 KARLOVY VARY Městské Divadlo
     
8. 6. čtvrtek 19:00 BRATISLAVA Gedur
     
9. 6. pátek 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     

 

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
21. 3. úterý 19:00 BENEŠOV KD Karlov
     
16. 5. úterý 19:00 SOBĚSLAV Kulturní dům
     
17. 5. středa 19:00 PŘÍBRAM Divadlo A.Dvořáka
     
29. 5. pondělí 19:00 PARDUBICE Kulturní dům
     
15. 6. čtvrtek 19:00 ZLÍN Městské divadlo
     
16. 6. pátek 19:00 BRNO KC Semilasso
     
17. 6. sobota 19:00 MNICHOVO HRADIŠTĚ Městské divadlo
     

 

VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
9. 4. neděle 19:00 PRAHA 6 Kino Dlabačov
     
8. 5. pondělí 19:00 ZLÍN Academia centrum UTB
     
9. 5. úterý 19:00 KOJETÍN KD
     
29. 5. pondělí 19:30 ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
     

 

VSTUPTE !, Neil Simon
27. 3. pondělí 19:00 PARDUBICEVýchodočeské divadlo
     
28. 4. pátek 19:00 HEŘMANŮV MĚSTEC Sokolovna
     

program pražských představení   |   zájezdy