PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

Vybíráme z programu
DIVADLO U HASIČŮ Praha Římská 45, Praha 2 , tel. 222 518 716 Vstupenky
10.10.2019 | 19:00h TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
05.11.2019 | 19:00h DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber
11.11.2019 | 19:00h S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
19.11.2019 | 19:00h HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous
DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha Jungmannova 31, Praha 1 , tel. 224 946 436 Vstupenky
23.10.2019 | 19:00h VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE, Neil Simon
01.11.2019 | 19:00h V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
04.11.2019 | 19:00h POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon zadáno
05.11.2019 | 19:00h POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon zadáno
DIVADLO ABC Praha Vodičkova 28, Pasáž U Nováků, Praha 1 , tel. 224 215 943 Vstupenky
21.10.2019 | 19:00h VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
DIVADLO PALACE Praha Václavské náměstí 43, Jalta, Praha 1 , tel. 224 228 814 Vstupenky
Žádné představení tento měsíc
ŠVANDOVO DIVADLO Štefánikova 57, Praha 5 , tel. 234 651 111 Vstupenky
15.10.2019 | 19:00h SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, Ingmar Bergman
29.10.2019 | 19:00h SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, Ingmar Bergman
04.11.2019 | 19:00h SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, Ingmar Bergman
30.11.2019 | 19:00h SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, Ingmar Bergman
LETNÍ SCÉNA Divadla Ungelt Nový Svět 78/5, 118 00 Praha 1 - Hradčany , tel. 224 828 082 Vstupenky
Žádné představení tento měsíc
LETNÍ SCÉNA Harfa Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha 9 , tel. 222 984 272
Žádné představení tento měsíc
HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY
BOSÉ NOHY V PARKU Neil Simon
14.10.2019 | 19:00h BAŠKA Kulturní dům
15.10.2019 | 19:00h ORLOVÁ Dům kultury
25.10.2019 | 19:00h BYSTŘICE POD HOSTÝNEM Kino Klub Sušil
04.11.2019 | 19:00h TEPLICE Krušnohorské divadlo
12.11.2019 | 19:00h BOROVANY u Plzně Kulturní dům
22.11.2019 | 19:00h FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ Kulturní centrum
24.11.2019 | 19:00h KOSTELEC NAD ORLICÍ Kulturní dům Rabštejn
CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ... Edward Taylor
24.09.2019 | 19:30h PLZEŇ Měštanská beseda
07.10.2019 | 19:00h JESENICE U PRAHY Společenské centrum
12.11.2019 | 19:00h BRATISLAVA L+S divadelní festival
13.11.2019 | 19:00h BRNO BYSTRC Společenské centrum
25.11.2019 | 19:30h ZNOJMO Divadlo
DÁMSKÁ ŠATNA Arnošt Goldflam
02.10.2019 | 19:30h TÝN NAD VLTAVOU MěDK Sokolovna
13.10.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
20.10.2019 | 19:00h LOUNY Vrchlického divadlo
10.11.2019 | 19:00h PROSTĚJOV Městské divadlo
DRAHÁ LEGRACE Francis Veber
23.09.2019 | 19:30h KARLOVY VARY Divadlo
13.10.2019 | 19:00h OLOMOUC Kino Metropol
14.10.2019 | 19:00h UHERSKÝ BROD Dům kultury
20.10.2019 | 19:00h STOCHOV Dům kultury
06.11.2019 | 19:00h HORNÍ SUCHÁ Dělnický dům
07.11.2019 | 19:00h KARVINÁ Městský dům kultury
15.11.2019 | 19:00h JABLONEC NAD NISOU Divadlo
17.11.2019 | 19:00h HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
24.11.2019 | 19:00h PELHŘIMOV Divadlo
28.11.2019 | 19:00h STRAKONICE Městský dům kultury
DRAHA MATHILDA Israel Horovitz
17.10.2019 | 19:00h RUMBURK Dům Kultury Střelnice
DROBEČKY Z PERNÍKU Neil Simon
12.11.2019 | 19:00h HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
13.11.2019 | 19:00h LITOMYŠL Smetanův dům
FILUMENA MARTURANO Eduardo De Filippo
05.10.2019 | 19:00h BRATISLAVA Teatro Wustenrot
06.10.2019 | 19:00h BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
03.11.2019 | 19:30h KARLOVY VARY Divadlo
10.11.2019 | 19:00h OPAVA Kino Mír
11.11.2019 | 19:00h BOJKOVICE klub Maják
HERCI JSOU UNAVENI Eric Assous
31.10.2019 | 19:00h SLANÝ Divadlo
NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ Aldo Nicolaj
04.10.2019 | 19:00h ČESKÝ DUB Česká Beseda - Kulturní a spol.centrum
23.10.2019 | 19:00h PRAHA 4 Modřany KC 12
11.11.2019 | 19:00h MNICHOVO HRADIŠTĚ Klub Mnichovo Hradiště
POLIB TETIČKU aneb Nikdo není bez chyby Simon Williams
05.10.2019 | 18:00h PROSEČ POD JEŠTĚDEM Sokolovna
15.10.2019 | 19:00h PRAHA 9 - KLÁNOVICE KC Nová beseda
09.11.2019 | 19:00h JINDŘICHŮV HRADEC Kulturní dům Střelnice
11.11.2019 | 19:30h JESENICE U PRAHY Společenské centrum
28.11.2019 | 18:00h PARDUBICE Palác
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ Neil Simon
25.09.2019 | 19:00h BENÁTKY NAD JIZEROU Společenský sál Záložna
14.10.2019 | 19:00h ÚSTÍ NAD LABEM Dum kultury
PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME Eric Assous
26.09.2019 | 19:00h MLADÁ BOLESLAV Na Karmeli
28.09.2019 | 19:00h BRATISLAVA Teatro Wustenrot
29.09.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
20.10.2019 | 19:00h PROSTĚJOV Divadlo
22.10.2019 | 19:00h CHOMUTOV Divadlo
20.11.2019 | 19:00h TŘEŠŤ Kulturní dům
27.11.2019 | 19:00h BEROUN KD Plzeňka
ŘÍMSKÉ NOCI Franco D´Alessandro
29.09.2019 | 19:00h HLUČÍN Harmony club
30.09.2019 | 19:00h TŘINEC Dům kultury Trisia
07.10.2019 | 19:00h OSTROV U Karlových Varů Dům kultury
08.10.2019 | 19:00h MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Městské divadlo
09.10.2019 | 19:00h DUCHCOV Kino Lípa
21.11.2019 | 19:00h OLOMOUC Divadlo Na Šantovce
22.11.2019 | 19:00h OLOMOUC Divadlo Na Šantovce
RUKOJMÍ BEZ RIZIKA Alain Reynaud Fourton
05.10.2019 | 19:00h PŘÍBRAM Divadlo A.Dvořáka
27.10.2019 | 19:00h BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
15.11.2019 | 18:00h JIRKOV KD
26.11.2019 | 19:00h NÁCHOD Městské divadlo Dr.Josefa Čižka
30.11.2019 | 18:00h PARDUBICE Východočeské divadlo
S TVOJÍ DCEROU NE Antonín Procházka
04.10.2019 | 19:00h NOVÝ BYDŽOV Jiráskovo divadlo
29.10.2019 | 19:30h DOBRUŠKA Společenské centrum
SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA Ingmar Bergman
18.10.2019 | 19:30h KARLOVY VARY Divadlo
19.10.2019 | 19:00h TEPLICE Divadlo
21.11.2019 | 19:00h ČÁSLAV Dusíkovo divadlo
25.11.2019 | 19:00h KRALUPY NAD VLTAVOU Kulturní dům Vltava
SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC Tennessee Williams
23.09.2019 | 19:00h ROUDNICE NAD LABEM Hotel Koruna
01.10.2019 | 19:00h HORNÍ SUCHÁ Dělnický dům
02.10.2019 | 19:00h HRANICE NA MORAVĚ Stará střelnice
17.11.2019 | 19:30h PLZEŇ Měštanská beseda
TURECKÁ KAVÁRNA Robert Thomas
23.09.2019 | 19:00h SOKOLOV Městské divadlo
08.10.2019 | 19:00h CHOMUTOV Divadlo
13.10.2019 | 19:00h CHORNICE Kulturní dům
20.10.2019 | 19:00h KOPŘIVNICE Kulturní dům
21.10.2019 | 19:00h JESENEC u Konic Kulturní dům
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU Jean Barbier
26.09.2019 | 19:00h PARDUBICE Východočeské divadlo
27.09.2019 | 19:00h HOSTIVICE u Prahy Sokolovna
08.10.2019 | 19:00h PRAHA 4 CHODOV KD ZAHRADA
20.10.2019 | 19:30h KARLOVY VARY Divadlo přesunuto z 14.6.
21.10.2019 | 19:00h BRATISLAVA Teatro Wustenrot
22.10.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
08.11.2019 | 19:00h JAROMĚŘ Městské divadlo
19.11.2019 | 19:30h ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE Neil Simon
12.10.2019 | 19:00h KOLÍN Divadlo
08.11.2019 | 19:00h ZÁBŘEH KD
23.11.2019 | 19:30h HOŘOVICE Společenský dům
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM... Renato Giordano a Rodolfo Sonego
22.10.2019 | 19:00h JABLONEC NAD NISOU Divadlo
24.10.2019 | 19:00h BEROUN KD Plzeňka
16.11.2019 | 19:00h ÚSTÍ NAD LABEM Dum kultury
18.11.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
19.11.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso zadáno
VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA Robert Anderson
06.10.2019 | 19:00h ZBIROH Kino
24.11.2019 | 19:00h BRNO DIVADLO B. POLÍVKY